Bağış

DESTEK OL

İslamî ve insanî değerler çerçevesinde yaşamak ve yaşanmasına esile olmak gayesiyle kurulan YEKDER; ahlâkî ve manevî bakımdan tutarlı nesiller yetişmesinin, toplumumuzda kaliteli bir din eğitimi hizmeti verilmesine bağlı olduğu fikrinden hareketle, din eğitimi alanında özgün modeller ve materyaller üretmekte ve nitelikli din eğitimcilerinin yetişmesine katkı sağlamaktadır.


YEKDER bugüne kadar sizlerin değerli katkılarıyla onbinlerce kişiye ulaşan din eğitimi çalışmalarını sürdürdü. Bugünden sonra da çalışmalarının daha ileri noktalara taşınması, yaygınlaştırılması, ilahi mesajın farklı kesimlere ulaştırılması gayreti içerisinde olacaktır. Yeni faaliyet ve projelerin aksamadan devam etmesi siz YEKDER dostlarının hayırlarıyla mümkündür. İlme ve insana yatırım yapan YEKDER, zekat ve infaklarınızı bağış olarak kabul etmektedir.  Bağışlarınızı genel olarak sunabileceğiniz gibi farklı türdeki eğitimler için de bağışta bulunabilirsiniz. Bağışlarınızı a) ELDEN  b) HAVALE/EFT veya c) Güvenli ONLINE BAĞIŞ yoluyla ulaştırabilirsiniz. 


HAVALE/EFT İLE BAĞIŞ

Aşağıdaki resmi hesabımıza havale/EFT yapabilirsiniz.

Hesap Adı

:

Yaygın Eğitim ve Kültür Derneği

Şube

:

Kuveyt Türk Üsküdar şubesi

Hesap No

:

257693-1

IBAN

:

TR69 0020 5000 0002 5769 3000 01

ONLINE BAĞIŞ

Bağış Türünü Seçin

Bağış Detayları

Kart Bilgilerini Doldurun

Şimdiden Teşekkürler !

Lütfen aşağıya TL cinsinden yapmak istediğiniz bağış miktarını yazınız ve onay tuşuna basınız.Yekder' e yapacağınız bağış için şimdiden teşekkür ederiz.