DEMA Materyal Geliştirme Atölyesi Mezunlarını Verdi!

02 Ocak 2019

YEKDER Din Eğitimi Akademisi Komisyonu (DEA) bünyesinde sürdürülen 13 haftalık DEMA Materyal Geliştirme Atölyesi katılımcıları 29 Aralık 2018 Cumartesi günü dernek merkezinde gerçekleştirilen sertifika töreni ile mezun oldu. Programa İLKE Mütevelli Heyeti Üyeleri, İLKE Yürütme Kurulu Başkanı, YEKDER Yönetim Kurulu Üyeleri ve atölye katılımcıları ile aileleri katıldı.

Program öncesi davetliler kokteyle iştirak ederek, atölyede hazırlanan afişlerin ve el yapımı materyallerin yer aldığı sergiyi gezme imkanı buldu.

YEKDER Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Özgür’ün selamlama konuşması ile başlayan program, Din Eğitimi Akademisi Komisyonu Başkanı Arife Gümüş, DEMA Proje Asistanı Ruşen Yavuz ve Atölye Lideri Nurullah Bora’nın konuşmaları ile devam etti. Ardından atölye katılımcıları tarafından hazırlanan sinevizyon gösterimi ile 13 haftalık süreçte neler yapıldığı davetliler ile paylaşıldı. Sinevizyon gösterimi sonrasında atölye katılımcılardan Ubeydullah Taş, Enes Hastürk, Ayşe Nur Okur ve Ülkü Dilşad Sunar atölye tecrübelerini içeren konuşmalarını gerçekleştirdi. Program, katılımcılara sertifika takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.