Ev Okulu öğrencilerimiz Üsküdar Kitap Fuarı’ndaydı!

12 Şubat 2020

Çocuk Eğitimleri Komisyonumuz bünyesinde devam eden Ev Okulu programı üçüncü aşama öğrencilerimizi bahar dönemi eğitimlerine sosyal etkinlikle başladı.


Çocukların; Kur'an-ı Kerim, siyer, ahlak, ilmihal ve temel dini bilgileri, arkadaşlarıyla birlikte öğrenebileceği program olan Ev Okulu, dernek merkezinde gerçekleştirilen haftalık eğitimlerine devam ediyor. Öğrencilerimiz bu hafta sosyal etkinlik kapsamında Üsküdar Kitap Fuar’ında yayınevlerini gezdi. Beğendikleri kitapları satın alan öğrencilerimiz okuma etkinlikleri ile diğer arkadaşlarıyla paylaşacak. 


Minik öğrencimiz, yazarlığa ilk adımını hikâye kitabı ile attı!


Ev Okulu programımızda eğitim gören öğrencilerimizden Zehra Aras yazarlığa adım attığı ilk kitabı yayınlandı. Üsküdar Kitap Fuarı’nda imza günü düzenleyen öğrencimiz, “Efsun ile Renkli Arkadaşları” hikâye kitabını imzalayarak arkadaşlarına hediye etti. Minik öğrencimiz, arkadaşları ve öğretmenleri tarafından tebrik etti. 


Günün sonunda öğrencilerimiz Çocuk Eğitimleri Komisyonu Başkanı Elif Konar Özkan’ın da bulunduğu yayıncılığı ziyaret ederek hatıra fotoğraf çektirdi. Kitaplar hakkında bilgi veren Özkan, çocuklara sevecekleri kitapları hediye etti.